Kadra

Główni trenerzy Classic Dancesport

Julia & Rusłan Butko

Swoją przygodę z tańcem Julija zaczęła w wieku 11 lat, Ruslan – w wieku 9 lat na Ukrainie, w mieście Kremenchuk. Ich wspólna przygoda z tańcem rozpoczęła się w 1989 roku, kiedy to stworzyli taneczny duet.
Już w 1994 roku zdobyli największą klasę taneczną ”S” w stylu tańców Standardowych oraz Latynoamerykańskich. W 1996 roku zostali finalistami Mistrzostw Ukrainy w tańcach Latynoamerykańskich oraz kombinacji 10 tańców. W tym samym roku zdecydowali się na otwarcie własnego klubu tanecznego pod nazwą „Antares”, w którym sami zaczęli prowadzić lekcje tańca. Ich wychowankowie zdobyli wiele tytułów Mistrzów Ukrainy oraz wygrali prestiżowe międzynarodowe turniejów na Świecie.
W 2000 i 2001 roku Julija i Rusłan zostali odznaczeni Ukraińską taneczna nagrodą ‘’Terpsichora’’ w kategorii ‘’Najlepszy Trener Młodych Par’’. Dzięki zdobytym sukcesom zostali zaproszeni do Polski w 2002 roku.
Razem skończyli kursy instruktorów Tańca Sportowego, uhonorowanego przez Ministerstwo Sportu. W 2018 Rusłan obronił pracę Dyplomową, jako trener Tańca Sportowego.
Od 2014 roku Rusłan jest sędzią Międzynarodowym, na dziś posiada najwyższą kategorię Międzynarodową.

Szkoleniowcy - tańce standardowe

Fabio Selmi

Jeden z najwybitniejszych trenerów w tańcach standardowych na świecie. Główny trener wielokrotnych Mistrzów Świata i Europy WDSF – Dimitriya Zharkova & Olgi Kulikovej! W swojej karierze Fabio Selmi został:

Monica Baldassaroni & Michele Bonsignori

Wybitni tancerze oraz szkoleniowcy. Podczas wspólnej Amatorskiej oraz Zawodowej kariery zostali:

Lyn Marriner

Jedna z najmłodszych Mistrzyń Świata Zawodowców w historii tańca. Wsród jej największych parkietowych osiągnięć należy wymienić:

Szkoleniowcy - tańce latynoamerykańskie

Anna Firstova & Alexey Silde

Jedni z najbardziej utytułowanych tancerzy i trenerów XXI w. Trenerzy wielokrotnych Mistrzów Świata i Europy. Anna & Alexey podczas swojej wspólnej tanecznej kariery zostali:

Franco Formica

Jeden z najwybitniejszych latynoamerykańskich tancerzy na świecie! Główny trener Vc-Mistrzów Świata i Europy WDSF Andreia-Mariusa Balana & Kristiny Moshenskiej. Franco Formica to m.in.